Individuální lekce

Zdravotní lekce

Máte problém se správným držením těla? Trápí vás vracející se bolesti zad, dolních končetin, krční páteře? Máte nefunkční střed těla, objevila jste si diastázu? Potřebujete zlepšit dýchání? Máte jiný problém a nevyhovuje vám cvičení ve skupině? Objednejte se na individuální hodinu.

Zdravotně-kondiční lekce

Individuální hodina zaměřená jak na správné držení těla tak na funkční pohyb. I při kondičním cvičení se dá pracovat s posturou a přitom neprohlubovat dysbalance, dysfunkci či nepřetěžovat přetížené svaly, správně zapojit střed těla v každém pohybu. Věděli jste, že balanční pomůcky mohou určitou tělesnou dysbalanci při nesprávném použití ještě prohloubit? U nás se vám to nestane!

Kompenzační cvičení

Toto cvičení je určeno zejména pro individuální sportovce a celé sportovní týmy. Děláte jednostranný sport, máte jednu polovinu těla přetíženou? Máte náročné tréninky, ale na na kompenzaci po nich není prostor? Kontaktujte mě!
Lekci je možné sestavit také pro člověka, který má zájem o kompenzaci důsledků vzniklých zaměstnáním (sedavé zaměstnání, fyzicky náročná práce).

Kontakt

linda.tomankova@gmail.com

728 815 856

 

Sensya relax S.r.o.
Nám. T. G. Masaryka 1281, 
760 01 Zlín

www.sensya.cz

Kde mě najdete
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now