Modern Office

 Ukázka ze seriálu
Aktivní sed doma i v kanceláři!

Za 9 minut zjistíte, jak sedíte a naučíte se to jednoduše napravit.

Registrací získáte dvě instruktážní videa zdarma na váš e-mail.

Celý den sedíte a zíráte do monitoru, jste z toho celí rozlámaní? Občas se protáhnete, prokřupnete, ale za chvíli je to stejné?

Pobolívají vás záda, mezi lopatkami, někdy vám i zatuhne oblast šíje?

Máte pocit, že do židle snad zarůstáte a nevíte, jak z toho ven?

IMG_0916%20(2)_edited.jpg

Naučte se vnímat jak sedíte a vyhněte se bolesti zad.

Zjistěte jak sedět, abyste se cítili dobře a komfortně

Dostaňte své tělo při sedu pod kontrolu.

 

Ve videích vám ukážu:
 

  • co je základem pro aktivní sed
     

  • jak se vyvarovat předsunuté hlavě a tím ulevit krční páteři a svalům v oblasti krku a ramen.

  • jak se napřímit, narovnat a tím zlepšit držení těla v sedě i ve stoje.

Podívejte se na 2 díly ze Seriálu o aktivním sedu zdarma a poznáte rozdíl na vlastním těle mezi zborcenou a aktivní pozicí. 
A všimnou si i ostatní!

Kdo jsem?

IMG_0904 (2).JPG

Jmenuji se Linda Tománková a jsem pohybový specialista.

Před několika lety jsem pracovala v kanceláři pro korporátní společnosti. Vím sama na sobě, jaké neduhy sed přináší. Posledních 7 let se věnuji lektorování pohybu.

"Lidské tělo není určeno pro statické pozice. Ale když sedíme aktivně, střídáme pozice a zapojíme do toho správný pohyb, nemusí to mít tak špatné následky".

Napsali o seriálu:

Vďaka tvojmu profesionálnemu vysvteleniu, čo moje sedenie spôsobuje, som pochopila aj príčiny mojich bolestí chrbta, krku a podobne.

124644100_10221248107086333_5891055247444095096_n.jpg

Magdaléna Furková 

Milá Linda,

ďakujem Ti veľmi pekne za Tvoje videá o aktívnom sede. Keďže moja práca vyžaduje hodiny strávené pri počítači, bolo úplne prirodzené, že som sedela častokrát v zrútenej pozícií, čim trpelo celé moje telo. Vďaka tvojmu profesionálnemu vysvteleniu, čo moje sedenie spôsobuje, som pochopila aj príčiny mojich bolestí chrbta, krku a podobne. Vďaka za krásne ukážky, ako správne aktívne sedieť. Okamžite som si tvoje rady vzala k srdcu a začala som sa zameriavať na aktívny sed. Aj keď to bude vyžadovať viac práce, kým začnem sedieť automaticky, som schopná si zlé sedenie uvedomiť a napraviť ho. A to vďaka Tebe!

Určite odporúčam každému, kto vysedáva v práci, v škole...pretože ak si tieto základné princípy osvojíme, urobíme obrovskú službu svojmu zdraviu a telu. Lindu odporúčam, pretože to má zmáknuté a to čo hovorí, žije.

... díky seriálu jsem zjistila, že můj „správný“ sed je vlastně špatný.

12694638_10208869598561178_7908005291462704701_o.jpg

Jana Samešová

Díky Lindinému seriálu o aktivním sedu jsem se naučila vnímat, jak sedím. Nejen že jsem tomu dříve nevěnovala takovou pozornost jako nyní, ale díky seriálu jsem zjistila, že můj „správný“ sed je vlastně špatný. Za správné sezení jsem považovala být jak prkno, ale to už jsem dělala hned dvě chyby, byla jsem před sedacími hrboly, tím pádem měla vyšpulené břicho a stlačovala k sobě lopatky. Neutrál pánve jsem začala řešit až díky cvičením s Lindou. Pro mě je momentálně už výhra i to, že si během dne několikrát uvědomím mé špatné sezení a napravím ho. Toto uvědomění je určitě prvním krůčkem k tomu, že s postupem času budu aktivní sed dělat automaticky. Tímto bych ráda Lindě poděkovala za možnost absolvovat seriál o aktivním sedu a vřele ho všem doporučuji.

Linda Tománková|www.linnova.cz